SEO | Arama Motoru Optimizasyonu | Elit Medya

Kurumsal SEO Hizmetleri

SEO Çalışmaları ile Google Aramalarında İlk Sayfada Yer Alın

GOOGLE ARAMALARINDA İLK SAYFADA YER ALIN

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Elit Medya Internet Teknolojileri olarak şimdiye kadar 200'ün Üzerinde Web Sitesine ve Firmalara SEO yaparak Google Aramalarında İlk Sayfaya Getirdi. Diğerleri gibi Yükselme Garanti Değil, İlk Sayfa Garantisi veren ve İlk Sayfaya Getirmeden Ödeme Almayan En iyi Firmalar Arasında Yer aldı.

Sektör Analizi

SEO Bir yarıştır, ve Rakip Analizi Pazar Araştırması ile başlar, SEO Çalışmalarına başlamadan önce sizi ve rakipleriniz Değerinin iyi ölçülmesi gerekir.

SEO Ayarları

Web Sitenizin SEO ile ilgili Uyumsuz kısımlarının düzeltilmesi ve SEO ya Uygun Hale Getirilmesi Aşamasıdır. SEO da Google Değerlerine uymak Kesinlikle Önemlidir.

SEO Stratejisi

Sektörünüze Uygun Materyallerin ve Bilgilerin Analiz edilerek Toparlanması ve Hazırlanması. Bu Aşamada Artık SEO çalışmasının ilk adımı atılmış olur.

Sıra ve Analiz

Backlink, Link İnşaası,Sosyal Medya Çalışmaları gibi Web Sitenizi Google Aramalarında İlk Sayfaya Getirecek Çalışma Kısmıdır. Artık Raporlama ve İlerleme Durumunu Takip edebilirsiniz.

SEO Güvenliği

Internet ortamında belirli bir bilinirliğiniz Arttığı için Rakipleriniz Tarafından Fark edilmeye başlarsınız. Olası bir SEO Spam için Güvenlik Aşamalarına geçebilirsiniz.

SEO da Sonuç

Elit Medya ile Mutlaka ilk sayfaya Gelirsiniz. Önemli Olan İlk sayfaya gelmek değil, Geldiğinde kalıcı olmaktır. Bu yüzden Google Kriterlerine Uygun SEO şarttır.

SEO DA KALİTELİ BİR HİZMET ALIN

Google SEO,Kurumsal SEO,SEO Araçları ve Potansiyel Sanal Alanda Başarı

SEO Nedir? SEO Çalışmaları Nasıl Yapılır? SEO Rehberi

SEO'yu yakından tanıyın bilin ve web sitenizi rakiplerinizin önüne getirin. SEO Çalışmaları iyi bir analiz ile Başlar ve iyi bir Kurumsal Destek Aldığınızda Kaliteli Sonuç Alırsınız.

SEO, İngilizce’de “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Türkiye’de de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak da biliniyor. Google Arama Sonuçlarına göre en alakalı web sitelerin, sorgularda Google,Yandex Bing gibi arama Motorlarında İlk Sayfaya Gelmesidir.

Türkiye de ve Dünyada En Çok Kullanılan Arama Motoru Google olduğu için Google SEO da diyebilirsiniz. Google Aramalarında ilk sayfada yer almak isterseniz, başta web sitenizi Google in kriterlerine göre Optimize etmelisiniz.

10+

Yıllık Deneyim

260

SEO Çalışması

100%

Başarı Garantisi

İşte Size Referanslarımız

Yaptığımız SEO Çalışmaları

Burada Sadece Bir Kaç yaptığımız SEO Çalışmaları Yer Almaktadır. Diğer Çalışmalar için Bize Mail atabilir yada telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Papatya Çiçek

İzmir Firması papatya çiçek Web Tasarım ve SEO Çalışması

Medikoz Çeviri

Medikoz Çeviri Ürün Takip Sistemi

Sermed Havuz İzmir

Sermed Havuz Modelleri Prefabrik Havuz İzmir SEO ve Tasarım Çalışması