İzmir Web Tasarım ® Web Yazılım | E Ticaret Sistemleri

Web Tasarım

İZMİR WEB TASARIM ®

Kreatif Reklam
Tasarım - Yazılım

Web Tasarım Yazılım E Ticaret Sistemlerinde Yaratıcı Çözümler

Elit Medya Bilişim sektörü içinde farklı ihtiyaçlara göre farklı uzmanlıklar geliştirir. Sadece web tasarım hizmeti bile kendi içinde yazılım, grafik tasarım, css (ön yüz) kodlama, Hosting, E-mail gibi ayrı konulardan oluşmaktadır.

Elit Medya, Web Tasarım çalışmalarında Google Kriterlerine Uygun Responsive ( Mobil Uyumlu ) Özel Dizayn Edilmiş Arayüzler Kullanarak Çalışma yapmaktadır. Önemli Olan Tasarımın SEO ya uygun olmasıdır, Kodlama yaparken Google Page Speed Değerlerine Göre Optimize Ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Her Zaman Şık Kaliteli
Tasarım

Web Tasarım da Her Zaman Şık Kaliteli Tasarımlar Üretmek ve Sürekli Geliştirilebilir Tasarım Üretmek, Web Tasarım ve Yazılım da En Son programları Kullanarak Modern Tasarımlar İnşaa etmek.

VİZYONUMUZ

Teknolojiyi Yakından Takip Etmek,Google Değerlerini Analiz etmek

Gerek Tasarım,Gerek SEO Çalışmalarında Kullanılan En son Güncellemeleri ve Yazılımları Araştırarak Güncel kriterlere Uygun Çalışmalar Yapmak. Ar-Ge Araştırmalarına Önem Vermek.

MÜŞTERİ DEĞERİ

Global Sıra dışı Tasarımlar Efektif ve yaratıcı çözümler üretmek

E Ticaret Yazılım ve Sosyal Medya Alanlarında Sizin marka ve bilinirliğinizi artıracak Çözümler Üretmek ve geliştirmek. N11 Hepsiburada gibi Pazarlara Entegre çalışması ile Kurumsal Kimlik Kazandırmak.

WEB TASARIM'IN GELECEĞİ

Yapay Zeka ve Algoritma

Tasarımlarda Öğrenme Geliştirme ve otomatik Güncelleme

Web sitenizde yer alan grafik çalışmaları, kullanılan renkler, yerleşim planı, ikonlar, fontlar ve imajlardan oluşan bir kompozisyondur. Her şeyden önemlisi Google algoritmalarına Uygun olmasıdır.

Web Tasarımda olmazsa olmaz özelliklerden başında Şüphesiz Mobil Uyumlu olması geliyor. Eskiden Flash kullanarak hazırlanan Tasarımlar yerini CSS ve Java Kodları ile Efektif ve süslü hale getirirken, Şimdi Google Değerleri ve Hız da işin içine girdi.

EN KALİTELİ ÖZEL ÇALIŞMA

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Çünki ; Dijital Reklam Firması,Freelance Web Tasarımcılar ve Yazılımcılar için Yönetim Sistemi,Cloud Sunucu Çözümleri,SEO,Mobil Uyumluluk ( Responsive) Hız,Güvenirlik, Özel Tema,Özel Yazılım Çözümleri ile Hizmet veren 14 yıllık Firmadır.

Özel Tasarım

Kurumsal ve Bireysel Tasarımlarda Kişiye,Firmaya Özel Tasarımlar Sunar, Kaliteli İçerik Sayesinde Google da Anında Etki Görürsünüz.

Google SEO Uyumlu

Dünyanın En iyi Web Tasarımına dahi sahip olsanız,Google da çıkmadıkça işe yaramaz,Google SEO Uyumlu Tasarım Sahibi olun.

Kolay Yönetim

Kolay Yönetim ve Admin Paneli Sayesinde Güncellemek ve veri girmek oldukça Kolaydır.Türkçe Arayüz Sayesinde Zorlanmazsınız

Mobil Uyumluluk

Mobil Uyumlu Tasarımlar Ürettiğimiz için Mobil Cihazlarda Web Sitenizi Rahat ziyaret edebilirsiniz.

UZMANLARIMIZ İLE TANIŞIN

Takım Arkadaşlarımız

Yazılım Tasarım Reklam SEO Ekibini yakından Tanıyın Kaliteli İçerik için Kaliteli Uzman Arkadaşlarımız