Google Haritalara şimdi kayıt ol ® Google Haritalar | Google Maps Platform

Google Apple Yandex Harita Kayıt İşlemleri

Google | Apple | Yandex | Harita Kaydı Elit Medya ®

İŞLETMENİZİ GOOGLE HARİTALAR KISMINA KAYIT EDİN

İşletme Kaydınızla Yeni Müşterilerin Dikkatini Çekin

İşletme kaydınız, insanlar sizi veya size benzer işletmeleri Google Arama veya Haritalar'da aradıklarında karşılarına çıkar. Google Benim İşletmem, işletme kaydınızı oluşturmanız ve güncellemeniz için kolaylık sağlar. Böylece dikkatleri üzerinize çeker ve müşteri kazanırsınız

APPLE HARİTA KAYIT EDEREK FARK YARATIN

Apple Harita Kaydı ile
IOS Kullanıcılarını Unutmayın!

Müşterilerin sizi bulmasına yardımcı olmak için Apple Maps’te işletme bilgilerinizi ekleyin veya güncelleyin. Apple Kullanıcılarını Unutmayın!

Apple Haritalar’a İşletmenizi Hemen Ekleyin

Maps Connect kısaca harita bağlantısı diyebileceğimiz bir sistem. Bu sistemle işyerlerinizi Apple Maps (Apple harita) üzerinde işaretleyebiliyorsunuz. Bu özellik uzun zamandır bir çok ülkede kullanılıyordu. Ama ülkemizde yeni kullanılmaya başlandı. Bu yüzden firmalar için en kısa sürede Apple maps connect işlemlerini yapmak, müşteri kazanmak adına çok önemli.

Apple Haritalar’a Şirketinizi Nasıl Ekleyeceksiniz?

Apple Maps Connect’e firma eklemek çok kolay. Aşağıda bunu adım adım anlattık, Apple kimliğiniz ile giriş yapın yoksa bir Apple kimliği oluşturun.Bu adımda “İşletmemi Ekle” yazısına tıklayın.Bu adımda kullanım koşullarını kabul etmeniz gerekiyor. İsterseniz, bu sözleşmeyi mail adresinize gönderebilirsiniz.

BUNU SİZİN YERİNİZE BİZ YAPALIM

Apple, Google,Yandex Harita Kaydını Sizin için En Profesyonel Şekilde Yapabiliriz. Üstelik Sizleri Harita Aramalarında İlk Sıralarda Tutarız.