Gizlilik -

Kullanım Koşulları

Yürürlük Tarihi: [17.02.2017]

elitmedya.net ( İnternet Sitemiz) yer alan bilgiler Elit SEO İnternet Teknolojileri Reklam Yazılım ve Tasarım Firmasına Aittir. Asla İzinsiz Kopyalanamaz ve veriler elitmedya.net sitesinin Haricinde farklı yerde kullanılamaz.

İnternet Sitemizde yer alan bilgiler ara sıra güncellenebilir,değiştirilebilir,yada tamamen kaldırılabilir, Web Sitemizde yer alan Referansların kaldırılması talebinizi info@elitmedya.net Mail Adresine iletmelisiniz,iletim tarihinden itibaren 5 ( Beş) iş günü içerisinde kaldırılacaktır.

Elit Medya,İnternet Sitemiz’e erişimin kesintisinden, gecikmesinden, hatalı olmasından ve bu gibi durumların yol açabileceği zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Elit Medya,İnternet Sitemiz vasıtasıyla, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ve ilgili mevzuata uymak suretiyle kişisel veri ileteceğinizi kabul etmektesiniz. İnternet Sitemiz vasıtasıyla kişisel veri paylaşımında bulunmanız halinde göndermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu, güncelliğini, içeriğini ve bu bilgilerin üçüncü kişilerin yasal olarak tanınmış herhangi bir hakkını ihlal etmediğini taahhüt etmektesiniz.

18 yaşından küçüklerin veya kısıtlıların, İnternet Sitemiz’i ziyaretlerinden doğan zararlar Elitmedya.net’e yüklenemez.